Принтер може друкувати до 4000 етикеток за одну зміну. За бажання апарат можна додатково обладнати обрізувачем етикеток, датчиком і зручним інтерфейсом Bluetooth. Завдяки вбудованому Ethernet інтерфейсу, принтер може бути під'єднаний до внутрішньої мережі підприємства.
Принтер підтримує максимальну для своєї лінійки намотку паперової сировини — 90 метрів. Це неабияк знижує час простою пристрою, коли потрібно замінити стрічку, що закінчилася. Одночасно знижується вартість виробництва однієї друкованої етикетки. Зручний LCD-дисплей відтворює кожен етап друку, з його допомогою навіть новачок швидко розбереться в процесі друку без додаткового навчання.
До стандартної комплектації пристрою входить програмне забезпечення типу BarTender TSC Edition. Драйвери русифіковані та сумісні з усіма версіями операційної системи Windows, у них немає обмежень за термінами використання. Програми допомагають налаштувати розміри етикетки під робочі потреби, додати на неї графічну та текстову інформацію, а також штрих-коди популярних форматів.
Сфери застосування принтера етикеток TSC TTP-225:
- центри роздрібної торгівлі;
- аптечні мережі;
- бутики, харчові магазини;
- медицина (для відстеження використання ліків).